O stronie

Strona, przynajmniej na początku, poświęcona była głównie bazom danych SQL Server i zawierała to, z czym mógł spotkać się każdy programista lub administrator tego systemu. Czas pokazał, że pojawiły się na niej wpisy różnej maści i różnego pochodzenia. Oprócz dominujących wpisów na temat SQL Server są także związane z WCF, C#, JavaScript i HTML5. Pełna lista znajduje się tutaj.

O Autorze

Paweł Dyl
Programista, architekt systemów
Telefon:515 534 773
E-mail:dylpawel(orangutan)gmail.com
Lokalizacja:Rzeszów, Polska

Zainteresowanych współpracą, chętnych do wymiany opinii i zgłaszania sugestii zachęcam do korzystania z powyższych form kontaktu lub komentarzy pod artykułami. W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie pytania.

Ostatnie komentarze
Świetny artykuł. Ile można znaleźć o typach wyliczeniowych ale wszystko to samo, można by pomyśleć że w c# są strasznie ubogie a tu nagle taki tekst! Dzięki
@Sajer wydaje mi się że nie uzyskałbyś odpowiedzi od osób postujących tu w 2k16 :P co do twojego pytania to wydaje mi się, że znaczy to "nieskończoność", gdy zobrazowałem tabelę z podanego przykładu nie było końca, bo nowe rekordy tworzyły się na bieżąco. Coś jak w matmie n (enty wiersz) do n-tej potęgi.
Wspaniała strona. Bardzo fajnie, że jest wytłumaczone jak zrobić podobny kalkulator. Dzięki temu wiadomo, jak to działa.
Dzień dobry
Natrafiłem na ten artykuł przypadkiem, temat jest dość ciekawy ale i trudny. O ile rozumiem co dzieje w przykładach poniżej to zastanawia mnie ta składnia.
SELECT N FROM
(VALUES (0), (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9)) N(N). Konkretnie zapis N(N). Będę wdzięczny za wyjaśnienia.
pozdrawiam
Tego właśnie szukałem.Super